Skup samochodów firmowych - Infocar
Sprawdź produkty

Skup samochodów firmowych – gdzie w Warszawie?

Na rynku ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej firm oferujących usługi skupu samochodów. Wiele osób zauważyło okazję do bardzo szybkiego zarobku. Zazwyczaj takie skupy oferują niskie kwoty za pojazdy warte zdecydowanie więcej, dlatego należy uważać, kto je kupuje. Jeżeli chce się mieć pewność, że oddajemy swój pojazd za uczciwą kwotę, należy zgłosić się do renomowanego skupu z historią, jak np. info-car.com.pl czy autoskup.warszawa.pl. Obie z wymienionych firm mają w swojej ofercie skup samochodów firmowych i flotowych.

Skup samochodów firmowych - Autoskup Warszawa
Sprawdź produkty

Opinie zadowolonych klientów

avatar

Po kilku latach musiałem już zmienić swój samochód firmowy na coś nieco lepszego, bardziej nowoczesnego, ponieważ wykonuję zawód, w którym bardzo ważny jest wizerunek. Stary oddałem do skupu i to był strzał w dziesiątkę. Nie musiałem się niczym martwić, wszystko odbyło się błyskawicznie i bez żadnych problemów.

Kamil

avatar

Jako właściciel firmy regularnie wymieniam flotę, którą poruszają się moi pracownicy. Nie wyobrazam sobie wystawiania kilkunastu pojazdów na portale aukcyjne i sprzedawania ich na własną rękę, dlatego zawsze stawiam na skup, który weźmie ode mnie wszystko na raz.

Grzegorz

avatar

Długo zastanawiałem się nad tym, co zrobić z moim samochodem firmowym. Uznałem, że najlepiej będzie oddać go do skupu, ponieważ w ten sposób uniknę wszelkich problemów związanych z wystawieniem go do internetu i spotykaniem się z potencjalnymi kupcami. Polecam.

Piotr

avatar

Dzięki skupowi samochodów błyskawicznie pozbyłem się niepotrzebnego mi już auta firmowego i od razu kupiłem nowe. Bardzo doceniam to, że z pomocą takiej firmy moglem w kilka dni od razu zamknąć ten temat, a nie oczekiwać tygodniami aż ktoś zechce w końcu odkupić ode mnie auto.

Rafał